CRCW120616K0JNEAC
MFR.Part #
CRCW120616K0JNEAC
JLCPCB Part #
C3951101
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS