CRCW1206130RJNEAHP
MFR.Part #
CRCW1206130RJNEAHP
JLCPCB Part #
C3986163
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS