BFC237523331
MFR.Part #
BFC237523331
JLCPCB Part #
C3794021
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 330pF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS