CRCW120611K0JNTA
MFR.Part #
CRCW120611K0JNTA
JLCPCB Part #
C4292041
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount