BZX384C24-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384C24-G3-08
JLCPCB Part #
C3739668
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 200mW 22.8V~25.6V 24V 25Ω 50nA@16.8V 60Ω ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS