CRCW120610R0FKTB
MFR.Part #
CRCW120610R0FKTB
JLCPCB Part #
C4228166
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount