CRCW080591K0JNEAHP
MFR.Part #
CRCW080591K0JNEAHP
JLCPCB Part #
C4096127
Description
-55℃~+155℃ 500mW 91kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS