CRCW080582K0FKEA
MFR.Part #
CRCW080582K0FKEA
JLCPCB Part #
C111299
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS