KTR10EZPF1334
MFR.Part #
KTR10EZPF1334
JLCPCB Part #
C4160707
Description
-55℃~+155℃ 1.33MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS