CRCW080568K0JNEA
MFR.Part #
CRCW080568K0JNEA
JLCPCB Part #
C2079821
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 68kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS