CRCW080568K0JNTA
MFR.Part #
CRCW080568K0JNTA
JLCPCB Part #
C4348805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount