CRCW08055M60JNEBC
MFR.Part #
CRCW08055M60JNEBC
JLCPCB Part #
C3951821
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.6MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS