ERJ-HP6F6R80V
MFR.Part #
ERJ-HP6F6R80V
JLCPCB Part #
C4011043
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 500mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS