D55342K07B36E0PWSV
MFR.Part #
D55342K07B36E0PWSV
JLCPCB Part #
C4068509
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 250mW 36kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount