Y11721K06000B9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y11721K06000B9W
JLCPCB Part #
C4193939
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 1.06kΩ 100mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS