CRCW080535R7FKEAHP
MFR.Part #
CRCW080535R7FKEAHP
JLCPCB Part #
C4322759
Description
-55℃~+155℃ 35.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS