CRCW080534R0FKEA
MFR.Part #
CRCW080534R0FKEA
JLCPCB Part #
C2091896
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 34Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS