CRCW080533K2FKEB
MFR.Part #
CRCW080533K2FKEB
JLCPCB Part #
C4198253
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS