Y00602K80000T19L
MFR.Part #
Y00602K80000T19L
JLCPCB Part #
C3534201
Description
-55℃~+125℃ 2.8kΩ 250mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS