CRCW080531K6FKEC
MFR.Part #
CRCW080531K6FKEC
JLCPCB Part #
C4326085
Description
-55℃~+155℃ 125mW 31.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS