CRCW0805300MJPEAHR
MFR.Part #
CRCW0805300MJPEAHR
JLCPCB Part #
C4137432
Description
-55℃~+155℃ 125mW 300MΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS