P0805K5902BBT
MFR.Part #
P0805K5902BBT
JLCPCB Part #
C4221674
Description
-55℃~+155℃ 200mW 59kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount