CRCW0805270KJNTA
MFR.Part #
CRCW0805270KJNTA
JLCPCB Part #
C4299835
Description
-55℃~+155℃ 125mW 270kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount