CRCW0805240KJNEBC
MFR.Part #
CRCW0805240KJNEBC
JLCPCB Part #
C3987210
Description
-55℃~+155℃ 125mW 240kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS