CRCW0805232RFKEAHP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW0805232RFKEAHP
JLCPCB Part #
C4237671
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS