CRCW080520R0JNTA
MFR.Part #
CRCW080520R0JNTA
JLCPCB Part #
C4068267
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount