CRCW0805200RJNTA
MFR.Part #
CRCW0805200RJNTA
JLCPCB Part #
C4076317
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount