CRCW0805200RFKEAHP
MFR.Part #
CRCW0805200RFKEAHP
JLCPCB Part #
C5972814
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS