CRCW080519K6FKTB
MFR.Part #
CRCW080519K6FKTB
JLCPCB Part #
C4280717
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount