Y1168250R000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1168250R000B9L
JLCPCB Part #
C4049855
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 250Ω 600mW ±0.1% ±0.5ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS