RN55E1353BRSL
MFR.Part #
RN55E1353BRSL
JLCPCB Part #
C3381927
Description
-65℃~+175℃ 125mW 135kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors