CRCW0805191RFKEAHP
MFR.Part #
CRCW0805191RFKEAHP
JLCPCB Part #
C4276276
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS