CRCW0805191KFKTA
MFR.Part #
CRCW0805191KFKTA
JLCPCB Part #
C4195371
Description
-55℃~+155℃ 125mW 191kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount