RN55E1740DRSL
MFR.Part #
RN55E1740DRSL
JLCPCB Part #
C3447000
Description
-65℃~+175℃ 125mW 174Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors