CRCW080518R0JNEA
MFR.Part #
CRCW080518R0JNEA
JLCPCB Part #
C2081701
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 18Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS