CRCW0805140RJNTA
MFR.Part #
CRCW0805140RJNTA
JLCPCB Part #
C3916842
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount