CRCW0805140KFKTB
MFR.Part #
CRCW0805140KFKTB
JLCPCB Part #
C4052466
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount