CRCW0805180KFKTB
MFR.Part #
CRCW0805180KFKTB
JLCPCB Part #
C3997766
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount