CRCW080510K0JNEAIF
MFR.Part #
CRCW080510K0JNEAIF
JLCPCB Part #
C4214061
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS