CRCW060397K6FKEAHP
- MFR.Part #
- CRCW060397K6FKEAHP
- JLCPCB Part #
- C4332176
- Package
- 0603
- Description
- -55℃~+155℃ 333mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS