RN731JTTD11R5F100
MFR.Part #
RN731JTTD11R5F100
JLCPCB Part #
C4050022
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS