CRCW06038R20JNEAHP
MFR.Part #
CRCW06038R20JNEAHP
JLCPCB Part #
C3965682
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS