CMF6033K200FHR6
MFR.Part #
CMF6033K200FHR6
JLCPCB Part #
C1779044
Description
-55℃~+175℃ 1W 33.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors