CRCW060375K0FKEBC
MFR.Part #
CRCW060375K0FKEBC
JLCPCB Part #
C7233566
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS