Y11726K52860Q0W
MFR.Part #
Y11726K52860Q0W
JLCPCB Part #
C4105910
Description
-55℃~+150℃ 100mW 6.5286kΩ ±0.02% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount