CRCW0603665KFKEAHP
MFR.Part #
CRCW0603665KFKEAHP
JLCPCB Part #
C4160258
Description
-55℃~+155℃ 333mW 665kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS