CRCW0603620KJNEBC
MFR.Part #
CRCW0603620KJNEBC
JLCPCB Part #
C4089515
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS