CRCW0402221KFKTD
MFR.Part #
CRCW0402221KFKTD
JLCPCB Part #
C4285081
Description
-55℃~+155℃ 221kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount