CRCW06035K11DKECP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW06035K11DKECP
JLCPCB Part #
C4118335
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.11kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS