RC0603FR-0739RP
MFR.Part #
RC0603FR-0739RP
JLCPCB Part #
C20161731
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS